raft klub Sokol Hodonín

Zážitkový deník

rusko

Rusko 2017

Přihlášku na akci poslali tři z nás. Já (Radek Janošek), Marťa Blanářová a Vojta Chrenka. Podmínkou bylo napsat esej v angličtině na vybrané téma a poté o sobě natočit video. Nakonec nás vybrali všechny a my mohli vyrazit za dobrodružstvím…

Pokračování
italie

EP - Itálie 2017

Zajeli jsme na vodu do stínu hory Monte Bianco, jak Italové říkají nejvyššímu evropskému vrcholu. Ti z nás, kteří museli do práce, hned po závodech odjeli autem z Rajhradu a zbytek zůstal a objevoval krásy italských a rakouských řek. Ve složení: Alexandra Flajsarová, Michaela Šedová, Klára Smetánková, Jindra Blanář, Jan Matějka, Radek Janošek.

Pokračování
cina

SP - Čína 2017

Yellow River Rafting 2017 - Dozvěděli jsme se, že se v červenci bude konat závod na Žluté řece u města Wubu. Neváhali jsme a napsali hlavnímu pořadateli Bingovy a po několika týdnech domlouvání bylo jasno. Stačí si vyřídit víza a můžeme letět – vše ostatní za nás totiž vyřídí čínská strana. Do Číny se vydal Vojta Přikryl, Vojta Chrenka, Radek Janošek a Jindra Blanář.

Pokračování
cina

Čunovo 2014 – První úspěch

V kategorii juniorů do 23 let zde Českou republiku reprezentovala posádka Raft klubu Hodonín, která nesla označení CZE 2. Tato posádka startovala ve složení Jindřich Blanář, Vojtěch Chrenka (slalom a sjezd), Radek Janošek (sprint a H2H), Antonín a Tomáš Martinka.

Pokračování

Copyright © 2018 Alexandra Flajsarová